31 Ağustos 2010 Salı

EMMY AWARDS 2010


62. Emmy Ödül Töreni Los Angeles bulunan Nokia Theatre’da sahiplerini buldu.

Benim için En İyi Drama Dizisi ödülü kazanan Mad Men ve kırmızı halısı dışında pek cazip gelmeyen bir tören olan Emmy’nin bu seneki şık ve rüküşlerini geç de olsa sunarım.

Gerçi ortada kırmızı halıya yakışacak kadar bir şıklık yoktu ama kötünün iyisini sunmaktan kıvanç duyarım.

İlk olarak baylardan başlayalım. Erkekler tercihlerini dev markalardan yana kullandı. Al Pacino D&G, Matthew Fox Calvin Klein, George Clooney ise Giorgio Armani ile gözüktüler. Pacino’nun yeleğini George’nin ise saten yakasını beğendim. Ayrıca kravatlar ve paçaların bu sene daraldığı gözümden kaçmadı.
Emmy Töreninde benim bilmediğim genel bir yas vardı sanırım. Şıkların çoğu siyah giyinmeyi uygun gördüler. Eva Robert Rodriquel, saçını makyajını ve kendini beğenmesem de Kelly diğerlerine göre şıklar arasına Tony Ward ile nedendir bilinmez bütün kırmızı halılarda podyumlardan daha çok gözüken Heidi’de Marchesa ile katıldı törene.
Jayma Mays Burberry, Claire Danes Armani Prive -neden ışıl ışıl olduğu belli- Archie Panjabi ise Tadashi Shoji ile görüldüler. Son olarak Mad Men’in yıldızı Elisabeth Moss -her ne kadar tam olarak şık olmasa bile rüküş olamayacak kadar iyiydi- Dona Karan giydi.
Fırfırlar, volanlar, püsküller, çift kat danteller, tek omuzlar, taftalar, kat kat kumaşlar, belden aşağı ek olarak konulmuş kumaşlar… biz bunların hepsini geçen sene Oscar ve Golden Globe törenlerinde gördük o nedenle rüküş rüküş rüküş olmasına rağmen bir Barbie kusursuzluğuna sahip olan January Jones’un o kıyafetle –Atelier Versace- nasıl gözükeceğini düşündüğünü çok merak ediyorum. Ayrıca Kyra Sedwick Monique Lhuillier tasarımı ile yıllar önce Sarah Jessica Parker’ın giydiği tasarımın kötü bir taklidi gibi duruyor.
Kararı siz verin, işte rüküşler…
Bu sene gerçek şık bir kırmızı halı görmek için Golden Globe ve Oscar törenlerini bekleyeceğiz.

By Elif Sinem TEZEL

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...