27 Mart 2010 Cumartesi

“EN” ÇİFTLER

Yakın geçmişin en’leri olan çiftlerin modadaki uyumlarına göz atalım...
Dünyanın kabul ettiği bazı klasmanlarda "en" kelimesini hak eden çiftlerin modadaki tarzlarıyla sınıflandırdım.

EN COOL ÇİFT Johnny Depp ve Kate Moss
Yıllar önce uzun bir birliktelik yaşayan çift kendilerine özgü giyim tarzlarıyla dikkat çekiyor. Kıyafet seçimlerinde Kate’in modadaki tartışmasız öncülüğü, Johnny Depp ‘in ise umursamaz tavrı onları bu konunun en cool çifti yapıyor.

EN SEKSİ ÇİFT Angelina Jolie ve Brad Pitt
Kadın ve erkeklerin seksilik konusunda anlaştıkları tek çift olma özelliğini açık ara önde götürüyorlar. Angelina’nın deri seçimlerindeki istikrarı, Brad Pitt’in takım elbiseleri taşıyış biçimi modanın en seksileri klasmanında rakip bile bırakmıyor ortalığa.

EN ULAŞILMAZ ÇİFT Victoria David Beckham
Duruşlarındaki İngiliz tavrından mıdır, yoksa lüks hayat tarzlarından mıdır bilinmez ama bu kategoriye daha fazla uyan bir çift bulunmuyor henüz dünyada.

EN YARATICI ÇİFT  Domenico Dolce ve Stefano Gabbana
Moda dünyasındaki Dolce &Gabbana markasını yaratan çift birliktelikleriyle en yaratıcı çift olma özelliği taşıyorlar. Neyse ki ayrılıkları sadece özel hayatlarında kaldı.

EN YAKIŞAN ÇİFT Jude  Law ve Sienna Miller
Mükemmel İngiliz uyumu, ince yüz hatları, hafif seksilik, biraz doğal biraz da yapay sarışınlık ama kıyafet seçimleri konusunda her zaman ya uyumluyuz ya da alakasızız izlenimi veren çift ne yaparlarsa yapsınlar modadaki seçimleriyle birbirlerine en çok yakışan çiftti. Bu konuda Jude için problem olmasa da Sienna kendine Jude kadar yakıştıracağı birini bulamamış olsa ki tekrar birlikteliğe başladılar.

EN ASİL ÇİFT Katie Holmes ve Tom Cruise
Tom ile evlenmeden önce tarzını oturtamamış olan Katie evlilik ve biricik Surilerinden sonra stiliyle tam bir Grace Kelly’ ye dönüşmüş ve birlikte Hollywood’un tartışmasız en asil çiftini oluşturmuşlardır.
 Hazırlayan Elif Sinem TEZEL

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...